3.ZTJ Přerov (hala) + 3. kolo I.ligy družstev

Další souboj družstev 1.ligy se odehrál o víkendu 5.-6.4.2008. Mrazivé počasí mohlo všech 83 hráčů nechat chladnými, jelikož se přerovské hřiště rozkládá na nepříliš velké ploše ve sportovní hale Za mlýnem. Turnaj byl časově i psychicky velmi náročný, protože mnohdy mezi dráhami nebylo ani půl metru volného místa...pokračování

Kachna 21.04.2008

2.ZTJ Bystřice pod Hostýnem + 2.kolo 1.ligy družstev

Ve dnech 29.-30.9. se sešlo přes 80 minigolfistů na hřišti v Bystřici pod Hostýnem, aby zde prokázalo své schopnosti již v 2.kole 1.ligy. Pátečnímu tréninku příliš nepřálo počasí, které se však nakonec o víkendu umoudřilo a nebýt ranních mrazivých teplot, ani bychom nepoznali neúprosně se blížící podzim. První příčku v soutěži smíšených družstev obsadily... Pokračování..

Kachna 7.11.2007

1.GP Přerov + 2.kolo Extraligy družstev

Po půlroční odmlce se opět česká minigolfová elita sešla v Přerově, městě, kde stojí jediná naše hala s odpovídajícími podmínkami pro hru. Nejeden tým se byl během zimy v Přerově podívat, aby získal výhodu oproti jiným, i když v konečném důsledku to byla, když se na výsledky podíváme, spíše nevýhoda. V průběhu nejchladnějšího ročního období se zde neukázala ani jedna Chomutovská noha, ale k překvapení všech ani zástupce pražského Tempa, u kterých by se čekalo, po nezdařilém začátku sezony, Pokračování..

Daniel Dvořák 17.4.2007

5.GP Hradec Králové + 1.kolo Extraligy družstev

Přesně v polovině září zavítalo první kolo nového ročníku 3D extraligy do východních čech. Na zhruba osmdesátku soutěžicích,čekal Hradec Králové. Hřiště se nacházelo v areálu místní základní školy, takže raritou zde nebyl zvuk zvonku při přestávkách, hlasité projevy žáků a další věci, které jistě patří ke všem základním školám. Stejně jako v minulých letech, se bojovalo ve dvou kolektivních soutěžích, extralize smíšených a juniorských družstev. Pokračování..

Daniel Dvořák - 20.9.2006

MČR Olomouc + Finále Extraligy družstev

Na konci posledního červencového týdne se konalo Mistrovství Republiky jednotlivců a také vyvrcholila celoroční soutěž smíšených a juniorských družstev, zvaná 3D Extraliga. Dramatické boje se očekávaly zejména v juniorské lize, kde o titul bojovala družstva MGC'90 Brno a MGC Olomouc. Třetí místo si již s předstihem zajistila Bystřice pod Hostýnem. Ve smíšené extralize byly karty poměrně jasně rozdány a celkové pořadí se mohlo změnit pouze při životním výkonu nebo naprostém vyhoření některého z týmů. Také své Mistrovství si zde odehrály "mančafty" žen, seniorů a žáků. Pokračování..

Daniel Dvořák - 19.8.2006

© 2006-2009 1.DGC Bystřice pod Hostýnem powered by Michal Stančík